Trainingsschema ’18-’19

Maandag:
– 17u – 19u: Trampo + (na testen)
       Een ideale voorbereiding op echte wedstrijden: waar je de eerste figuren leert
       springen op de trampoline en dubbele mini-trampoline.

– 18u – 19u30: Free running beginners jong
       De eerste stappen in de wereld van springen, balanceren, hangen of rollen over
       alle mogelijke hindernissen.

– 19u – 20u30: Free running middengroep
       Op naar het volgende level.

Dinsdag:
– 17u – 19u: Jeugd 3
– 18u – 20u: Demo
– 19u – 20u30: Free running oud

Woensdag:
– 14u – 15u: Kleuters 1 (1ste + 2e kleuterklas)
        Onze kleuters ontwikkelen spelenderwijs hun motorische eigenschappen: kracht,
        lenigheid, uithouding, snelheid en coördinatie.

– 15u – 16u: Kleuters 2 (3e kleuterklas)
        Onze kleuters ontwikkelen spelenderwijs hun motorische eigenschappen: kracht,
        lenigheid, uithouding, snelheid en coördinatie.

– 14u – 16u: Jeugd 1
        Naast het verder ontwikkelen van hun motorische vaardigheden leren de jongeren
        ook verschillende gymnastiekbewegingen, op een plezante manier.

– 16u – 18u: Jongens
        Jongens kunnen zich als stoere helden uitleven op hun toestellen.
– 16u -18u: Recrea toestelturnen (vanaf 8 jaar)
        Jongeren leren de echte gymnastiektechnieken, op de specifieke toestellen
        waarbij de juiste uitvoering de uitdaging is.

– 17u30 – 20u: Competitie Trampoline (na testen)

Donderdag:
– 17u30 – 19u: Juffers
– 18u – 20u: Demo + (na testen)
– 19u30 – 21u00: Free running gevorderden (na testen)

Vrijdag:
– 17u – 20u: Demo (na testen)
– 17u30 – 20u: Competitie Trampoline (na testen)

Zaterdag:
– 9u – 11u: Recrea Trampoline en airtrack (vanaf 8 jaar)
       Voor jongeren die van springen houden, en die hun techniek willen bijschaven om
        hoger, sierlijker en in figuren te springen, op de trampoline of de airtrack.

– 9u – 11u: Ritmische gymnastiek (vanaf 8 jaar)
        Sierlijk turnen in combinatie muziek, lint, bal, knots of hoepel, op een aangename
        recreatieve manier.

– 11u – 13u: Trampo + (na testen)
– 14u – 15u: Kleuters 3 (1ste + 2e kleuterklas) 
        Onze kleuters ontwikkelen spelenderwijs hun motorische eigenschappen: kracht,
        lenigheid, uithouding, snelheid en coördinatie.

– 15u – 16u: Kleuters 4 (3e kleuterklas)
        Onze kleuters ontwikkelen spelenderwijs hun motorische eigenschappen: kracht,
        lenigheid, uithouding, snelheid en coördinatie.

– 14u – 16u: Jeugd 1 (1ste en 2e leerjaar)
        Naast het verder ontwikkelen van hun motorische vaardigheden leren de jongeren
        ook verschillende gymnastiekbewegingen, op een plezante manier.

– 17u – 20u: Demo (na testen)
– 17u30 – 20u: Competitie Trampoline (na testen)

Zondag:
– 9u – 11u: Jeugd 2 (3e en 4e leerjaar)
        De jongeren gaan nu echte gymnastiek beoefenen, ieder op zijn eigen niveau, op
        een aangename recreatieve manier.

 – 9u -11u: Recrea toestelturnen (vanaf 8 jaar)
        Jongeren leren de echte gymnastiektechnieken, op de specifieke toestellen
        waarbij de juiste uitvoering de uitdaging is.

– 11u – 13u: Demo + (na testen)
– 12u30 – 14u: Free running beginners jong 2
       De eerste stappen in de wereld van springen, balanceren, hangen of rollen over
       alle mogelijke hindernissen.